Máte rádi Česko – naše krásné památky, přírodní zajímavosti, národní poklady i zajímavé osobnosti? Tak to si budeme rozumět.

Tištěná verze

SEND předplatné
Časopis vám pohodlně přijde až do schránky!

Elektronická verze

AlzaMedia
Dáváte přednost čtečce, tabletu či počítači?
Zvolte PDF verzi časopisu.

Předplatitelé mají řadu výhod:

✓ Roční předplatné jen 270 Kč za 6 čísel.
S kódem TRAVELKING získáte 10% slevu na tištěnou verzi.
✓ Žádné shánění na stáncích, pohodlné doručení až domů.
✓ Dárek pro předplatitele – v každém čísle bonusový vklad.

 

Ediční plán 2021:
1/2021 vychází 4. února
2/2021 vychází 1. dubna

3/2021 vychází 3. června
4/2021 vychází 5. srpna
5/2021 vychází 7. října
6/2021 vychází 2. prosince

Co je Moje země?

Magazín Moje země se zrodil před 15 lety. Nějakou chvilku byl pod křídly české redakce prestižního časopisu National Geographic a v roce 2011 se před hrozbou zániku přemístil do Brna. Titul odkoupilo, a tím i zachránilo, kartografické nakladatelství P.F. art s r.o. Nyní vychází pod vlastním vydavatelstvím MOJE ZEMĚ ČESKO s r.o.

Naše komorní redakce se od počátku snaží s velkými plány, nasazením a vlastním grafickým studiem vydávat obrazově působivou, autentickou a pozitivní výpověď o naší krásné zemi. Přinášíme rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, autentické reportáže z nejrůznějších koutů České republiky, tipy na výlety, aktuální a podrobné průvodce regiony, tematické přílohy, pohled do tajů naší historie i přírody. Oblíbenou součástí časopisu se stala soutěžní Vlastivěda pro dospělé, která prověřuje znalosti o naší domovině, a navíc přináší možnost výhry atraktivních cen.

Kromě časopisu se pro čtenáře snažíme připravovat zajímavé suplementy v podobě obrazových publikací, kvízového speciálu VELKÝ VLASTIVĚDNÝ KVÍZ nebo nejrůznějších bonusů a vkladů k předplatnému (mapy, průvodce, brožury, …).