O nás

Magazín Moje země se zrodil jako speciál týdeníku Květy před 15 lety. Záhy se dostal pod křídla české redakce prestižního časopisu National Geographic a v roce 2011 se před hrozbou zániku přemístil do Brna. Titul odkoupilo, a tím i zachránilo, kartografické nakladatelství P.F. art s r.o., které následně založilo vydavatelství MOJE ZEMĚ ČESKO s r.o. za účelem vydávání časopisu Moje země.

Naše komorní redakce se od počátku snaží s velkými plány, nasazením a vlastním grafickým studiem vydávat obrazově působivou, autentickou a pozitivní výpověď o naší krásné zemi. Přinášíme rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, autentické reportáže z nejrůznějších koutů České republiky, tipy na výlety, aktuální a podrobné průvodce regiony, tematické přílohy, pohled do tajů naší historie i přírody. Oblíbenou součástí časopisu se stala soutěžní Vlastivěda pro dospělé, která prověřuje znalosti o naší domovině, a navíc přináší možnost výhry atraktivních cen.

Kromě časopisu se pro čtenáře snažíme připravovat zajímavé suplementy v podobě obrazových publikací, kvízového speciálu VELKÝ VLASTIVĚDNÝ KVÍZ nebo nejrůznějších bonusů a vkladů k předplatnému (mapy, průvodce, brožury, …).

Moje země není mašina na inzerci, smetiště bulvárních drbů ani politická hlásná trouba. Moje země je nezávislé médium psané srdcem. Pravdivý a povzbudivý obsah je pro nás prioritou. A nesmírně nás těší, že čtenáři to cítí spolu s námi.

I doma je co objevovat…